Mata plażowa *LATO*

Minimalny nakład: 5000 sztuk

  • możliwość wykonania indywidualnej grafiki
  • materiał piankowy, szybkoschnący

Reklamowy gadżet na lato, który nie dość, że wspaniale wygląda to jest jeszcze chętnie używany przez klientów i spełnia swoje zadanie? Zdecydowanie taki znajdziesz w naszej ofercie!

Wyobraź sobie plażę pełną ludzi… którzy leżą na wygodnej macie plażowej z logo Twojej firmy! To możliwe, dzięki naszym stylowym gadżetom reklamowym! Dzięki temu w prosty i naprawdę niedrogi sposób dotrzesz do wielu potencjalnych klientów!
Nienachalna reklama bywa naprawdę skuteczna. Dlatego też warto stawiać na gadżety reklamowe. Rolę idealnego nośnika reklamowego z pewnością spełnią maty plażowe, które będą pięknie prezentować się nie tylko na plaży. Zwinięte w rulon lub złożone w kostkę, przewieszone przez ramię plażowicza – dumnie pokazywać będą Twoje logo w każdej nadmorskiej miejscowości, podczas spacerów nad morze! Czy nie o to właśnie chodzi?
Maty plażowe świetnie izolują od zimnego podłoża, a jednocześnie chronią przed piaskiem czy kamieniami. Dzięki temu z pewnością, każdy będzie chciał zabrać ze sobą, nie tylko nad morze, matę plażową z logo Twojej firmy! Wśród głównych zalet naszego produktu warto wspomnieć, że:
• Maty plażowe na lato wykonane są z wysokiej jakości materiału piankowego, odpornego na wiele czynników
• Są szybkoschnące, co z pewnością sprawi, że użytkownicy je pokochają i będą z chęcią zabierać na wakacje
• Posiadają wygodne rączki, ułatwiające przenoszenie maty w każde miejsce
• Są składane i bardzo poręczne – nie zajmują wiele miejsca podczas transportu
• Istnieje możliwość wykonania indywidualnej grafiki full color, na całej powierzchni maty
• Minimalny nakład wynosi 5000 sztuk
Mały, a bardzo skuteczny gadżet – to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Gdy niepozorna mata plażowa, po rozłożeniu staje się przepięknym nośnikiem reklamowym, to czego chcieć więcej? Postaw na to rozwiązanie, jeśli chcesz, by Twoja firma wyróżniała się na plaży!

POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
18 / 05 / 2018

Gadżety na lato- to Twój „must have”

Lato bez gadżetów? To raczej niemożliwe! Słońce, plaża, morska bryza… Nic więcej nie jest Ci potrzebne do szczęścia? Do momentu, w którym nie przekonasz się, jak kilka prostych gadżetów może zmienić wypoczynek w jeszcze większą przyjemność! Lato za pasem, więc…

08 / 05 / 2018

Gadżety na grilla- niech Twoje logo grilluje z nami!

Za oknem pojawiło się słońce, a wraz z nim- sezon grillowy. Ciepłe i słoneczne dni sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Spotkania ze znajomymi czy niedziela z rodziną, to dobra okazja, aby rozpalić grilla! Ale czy masz…

03 / 04 / 2018

Kibicuj razem z DINXAMI – gadżety piłkarskie :)

Gadżety piłkarskie Już za niespełna 3 miesiące staniemy się kibicami XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! Raz na cztery lata zdarza się taka impreza sportowa, która przykuwa uwagę całego świata. Kibicowanie przed telewizorem czy też na stadionie może być jeszcze…