Dinx gadżety - gadżety reklamowe

wachlarz bambusowy

Wachlarz bambusowy

Minimalny nakład: 500 sztuk

Pora na ochłodę.

Klimatyzowane pomieszczenie to fajna sprawa, ale czasami w gorący letni dzień potrzebujesz orzeźwienia. Potrzebujesz się powachlować.

Nasz poręczny wachlarz wykonany jest z lekkich materiałów i można go złożyć tak, aby zmieścił się w torebce lub plecaku. Gdy na dworze skwar, gdy w biurze wysiadła klima, gdy w aucie na nic się zdają otwarte okna – ty możesz złapać oddech, odsapnąć i się powachlować.

Gdy skwar leje się z nieba, ile razy myślałeś: “Uff, przydałoby się choć trochę ochłody”. I tu wkracza nasz składany wachlarz. Wyciągasz go z torby, plecaka czy z szuflady, raz, dwa, trzy i cieszysz się ulgą.

Składany wachlarz to gadżet firmowy idealny na lato. Chcesz ulżyć swoim klientom i partnerom biznesowym? Długopisem się nie powachlują. Lepiej zrób im niespodziankę i podaruj im coś, co się faktycznie przyda.

Ten praktyczny gadżet ma nadruk full kolor, dzięki któremu logo twojej firmy będzie wyeksponowane tak, że nikt go nie przeoczy. Nie ma bardziej poręcznego gadżetu na lato niż ten wachlarz.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies