Nasze Realizacje

CHUSTECZKI
Cel:

Stworzenie praktycznego gadżetu medycznego, który ukazywałby Key Visual Klienta w ciekawy sposób.

Gadżet:

Chusteczki higieniczne w opakowaniu w indywidualnym kształcie.

Efekt:

Pudełko z chusteczkami higienicznymi można spotkać niemal w każdym gabinecie lekarskim. Jak sprawić, aby wyróżniały się poprzez opakowanie? Druk to za mało! My bawimy się kształtami. W oparciu o przesłane materiały graficzne, zaproponowaliśmy rozwiązanie, które w pełni oddaje key visual promowanego produktu. W tym przypadku zastosowaliśmy plecki w indywidualnym kształcie, ale to nie wszystko co możemy zaproponować.

GRA PLANSZOWA
Cel:

Stworzenie gadżetu, który będzie skłaniał do integracji, zabawy w grupie.

Gadżet:

Gra planszowa w całości spersonalizowana.

Efekt:

Każdy z nas kocha słodycze, tym bardziej cieszymy się, że w naszej bazie klientów figurują producenci słodkości. Rodzinna gra planszowa okazała się najlepszym pomysłem. Nie tylko pudełko, ale i każdy element gry (plansza, karty) został zaprojektowany i wyprodukowany według oczekiwań klienta.

ZESTAW UCHWYT + ŚCIERECZKA
Cel:

Stworzenie gadżetu pomagającego w budowaniu nowego brand equity. Kampania kierowana do pacjentów w aptece oraz do farmaceutów.

Gadżet:

Zestaw składający się z magnetycznego uchwytu samochodowego do telefonu i ściereczki do czyszczenia okularów.

Efekt:

Wyprodukowaliśmy w Chinach uchwyt do telefonu, który był spersonalizowany, target widniejący na froncie.  Drugi komponent zestawu czyli ściereczkę do okularów wyprodukowaliśmy u zaprzyjaźnionego producenta w Polsce.

Podczas trwania produkcji gadżetów pracowaliśmy nad dedykowanym pudełkiem z wytłoczką skrojoną dokładnie pod kształt produktów. Do zestawów dokładaliśmy również ulotkę.

Po tym jak trafiły na nasz magazyn wszystkie komponenty, wykonaliśmy konfekcję i dostarczyliśmy gotowe zestawy do Klienta w ilości: 6300 sztuk.

SKARPETKI
Cel:

Stworzenie gadżetu, który zachęci konsumentów do zakupu produktu, jednocześnie zwiększając jego sprzedaż. Wybór padł na skarpetki reklamowe.

Gadżet:

Skarpetki wykonane według indywidualnego projektu.

Efekt:

Zaprojektowaliśmy grafikę według wytycznych Klienta. Akceptacja nastąpiła na podstawie wykonanego prototypu. Finalnie wykonaliśmy 22 000 sztuk skarpetek w Chinach. Następnie połączyliśmy pary skarpetek za pomocą obrandowanego kartonika.

PODKŁADKA POD MYSZ Z DEDYKOWANYM NADRUKIEM
Cel:

Stworzenie gadżetu psującego do hasła kampanii Elicea® – gwiazda, po którą może sięgnąć każdy.

Gadżet:

Podkładka pod mysz z dedykowanym nadrukiem

Efekt:

Zarejestrowaliśmy dedykowaną gwiazdę na nocnym niebie i przygotowaliśmy w tej tematyce materiały promocyjne.

Klient określił miejsce, kolor, datę i inne parametry które pasowały do przekazu kampanii. Zarejestrowana gwiazda była połączona z unikalnym kodem, który pomaga zlokalizować ją na niebie. Klient posiadał również certyfikat, który został użyty w kampanii. Jednym z gadżetów była neoprenowa podkładka pod mysz, na której nadrukowaliśmy lokalizację gwiazdy wraz z jej współrzędnymi. 

ZESTAW BRELOCZEK
Cel:

Stworzenie gadżetu będącego materiałem edukacyjnym dla matek i kobiet ciężarnych

Gadżet:

Breloczek z puszkiem + ulotki z próbką produktu

Efekt:

Przygotowaliśmy projekt ulotki, wyprodukowaliśmy i dokleiliśmy dostarczone przez Klienta próbki. Dodatkowo do tej akcji zakupiliśmy w Chinach breloki w kolorze logo wraz z zawieszką z PVC.

ZESTAW MATA
Cel:

Stworzenie gadżetu pomagającego w walce z bólem i stresem. Zachęcającego do aktywności również tej relaksacyjnej.

Gadżet:

Zestaw do jogi mata + kostka

Efekt:

Wyprodukowaliśmy matę do ćwiczeń z nadrukowanymi liniami, które pomagają w prawidłowym ustawieniu ciała. Udało nam się grawerem uzyskać wyraźne i duże logo. Do tego dołożyliśmy kostkę z bukowego drewna również z wygrawerowanym logo i wszystko zapakowaliśmy do ekologicznego pudełka. Zestaw prezentował się naprawdę bardzo dobrze, a poza tym był w 100% przydatny dla rozpoczynających przygodę z jogą.

ZESTAW MIGDAŁY W PUDEŁKU
Cel:

Stworzenie gadżetu zachęcającego do zdrowego odżywania i wyrobienia zdrowych nawyków.

Gadżet:

Solone migdały w pudełku z okienkiem

Efekt:

Naszym pomysłem był gadżet, który można  „schrupać na zdrowie”. Zaproponowaliśmy migdały nazywane inaczej „królem orzechów”, które posiadają najwięcej właściwości odżywczych. Dodatkowo dla polepszenia smaku zaproponowaliśmy solone migdały prażone na złoto Zapakowaliśmy je w poręczne, małe pudełka z okienkiem i grafiką full kolor.

ZESTAW DOZOWNIK DO MYDŁA + DOZOWNIK NA WORKI + LATARKA DIAGNOSTYCZNA
Cel:

Stworzenie zestawu z gadżetami mającego posłużyć jako prezent, upominek dla weterynarzy, dodatkowo ma zawierać przedmioty, które przydadzą się podczas codziennej pracy w gabinecie.

Gadżet:

Box składa się z dozownika na mydło lub płyn antybakteryjny, dozownika na worki higieniczne oraz latarki diagnostycznej.

Efekt:

Wybraliśmy gadżety katalogowe przeznaczone dla lekarzy weterynarii oraz zadbaliśmy o widoczny i estetyczny branding firmy. Dzięki temu, że produkty pochodziły z katalogu czas realizacji zamówienia był szybki. Zdecydowaliśmy się na produkcję eleganckich fasonowych pudełek full colour, z wytłoczką dostosowaną do kształtu każdego z produktów.

Po otrzymaniu każdego z produktów zabraliśmy się za ich konfekcję do dostarczonych do nas pudełek. Gdy zestaw był już gotowy, został dostarczony do klienta.

JADALNE KAMIENIE W PUDEŁKU Z OKIENKIEM
Cel:

Stworzenie gadżetu z działu produktów spożywczych, przekąskę, która umilałaby czas, a kojarzyła się z lekiem na kamienie nerkowe.

Gadżet:

Jadalne kamienie w pudełku full kolor z okienkiem.

Efekt:

Stworzyliśmy od nowa słodki gadżet dopasowany do naszych potrzeb. Chcieliśmy, aby nasze cukierki były w zdrowszej wersji i żeby rozmiarowo były większe od standardowych kamyczków. Wybraliśmy migdały, marcepan, morele, orzeszki i oblaliśmy różnokolorową polewą cukrową, tworząc o różnych wymiarach kamienie o niejednorodnej strukturze i kolorach. Wszystko zapakowaliśmy do eleganckiego pudełka z okienkiem wydrukowanego według projektu klienta.

  • Bądź na bieżąco z promocjami i rabatami!