Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Mata plażowa

Minimalny nakład: 5 000 sztuk.
  • możliwość wykonania indywidualnej grafiki
  • materiał piankowy, szybkoschnący

Reklamowy gadżet na lato, który nie dość, że wspaniale wygląda to jest jeszcze chętnie używany przez klientów i spełnia swoje zadanie? Zdecydowanie taki znajdziesz w naszej ofercie!

Wyobraź sobie plażę pełną ludzi… którzy leżą na wygodnej macie plażowej z logo Twojej firmy! To możliwe, dzięki naszym stylowym gadżetom reklamowym! Dzięki temu w prosty i naprawdę niedrogi sposób dotrzesz do wielu potencjalnych klientów!

Nienachalna reklama bywa naprawdę skuteczna. Dlatego też warto stawiać na gadżety reklamowe. Rolę idealnego nośnika reklamowego z pewnością spełnią maty plażowe, które będą pięknie prezentować się nie tylko na plaży. Zwinięte w rulon lub złożone w kostkę, przewieszone przez ramię plażowicza – dumnie pokazywać będą Twoje logo w każdej nadmorskiej miejscowości, podczas spacerów nad morze! Czy nie o to właśnie chodzi

Maty plażowe świetnie izolują od zimnego podłoża, a jednocześnie chronią przed piaskiem czy kamieniami. Dzięki temu z pewnością, każdy będzie chciał zabrać ze sobą, nie tylko nad morze, matę plażową z logo Twojej firmy! Wśród głównych zalet naszego produktu warto wspomnieć, że:

  • Maty plażowe na lato wykonane są z wysokiej jakości materiału piankowego, odpornego na wiele czynników
  • Są szybkoschnące, co z pewnością sprawi, że użytkownicy je pokochają i będą z chęcią zabierać na wakacji
  • Posiadają wygodne rączki, ułatwiające przenoszenie maty w każde miejsce
  • Są składane i bardzo poręczne – nie zajmują wiele miejsca podczas transportu
  • Istnieje możliwość wykonania indywidualnej grafiki full color, na całej powierzchni maty
  • Minimalny nakład wynosi 5000 sztuk

Mały, a bardzo skuteczny gadżet na lato – to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Gdy niepozorna mata plażowa, po rozłożeniu staje się przepięknym nośnikiem reklamowym, to czego chcieć więcej? Postaw na to rozwiązanie, jeśli chcesz, by Twoja firma wyróżniała się na plaży!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies