Dinx gadżety - gadżety reklamowe

spinacze do kartek

Spinacze reklamowe

Minimalny nakład: 5 000 sztuk.

OZDOBNE SPINACZE REKLAMOWE

Gadżet, który jest niewielki, a jednocześnie praktyczny i uroczy to już nie problem! Dokładnie czymś takim są ozdobne spinacze reklamowe, bez których nie jest w stanie funkcjonować żadne biuro. Sprawdzą się tam zarówno małe, jak i duże spinacze, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających klientów czy pracowników. Wszystko dlatego, że… ozdobny spinacz reklamowy do papieru może być też znakomitym artykułem promocyjnym!

Kolorowe spinacze reklamowe do dokumentów to prawdziwy hit wśród drobnych gadżetów reklamowych. Przede wszystkim są one bardzo użyteczne, ozdobne i można wykonać je w praktycznie dowolnym kształcie. Twoja firma posiada brand hero lub inny wyznacznik? Pokaż go innym właśnie za pomocą małego lub dużego spinacza reklamowego! Tego rodzaju artykuł promocyjny dopasowujemy z myślą do klienta, zapewniając:

  • indywidualny kształt produktu – nawiązujący do Twojego logo firmowego, produktu czy brand hero
  • dowolną kolorystykę dopasowaną do Twojej marki
  • pudełko na produkt w full kolorze

Tego rodzaju ozdobnych i reklamowych spinaczy do papieru z pewnością nikt nie będzie chciał się pozbyć! Dzięki niemu dokumenty będą zawsze poukładane, a Twoje logo stanie się nieodłącznym elementem np. na spotkaniach biznesowych kontrahentów. Taki artykuł reklamowy od razu rzuci się każdemu w oczu!

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies