Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Lunchbox

Minimalny nakład: 5 000 sztuk
  • wykonany w kolorze Pantone
  • możliwość wyboru dowolnej grafiki fullcolor
  • wielkość i kształt do ustalenie

Gadżet reklamowy, który można zabrać do szkoły, na uczelnię lub do pracy w biurze? Zdecydowanie takie właśnie lubimy!

Idealnym, absolutnie niezwykłym nośnikiem reklamowym będzie stylowy lunchbox z logiem twojej firmy! Klasyczne pudełko pomieści kanapki, sałatki czy inną żywność. To doskonałe opakowanie na każde jedzenie.
Lunchbox z logo Twojej firmy będzie prezentować się naprawdę niesamowicie. To bardzo pojemne pudełko, które może być wykonane wedle uznania. Towarzyszyć może Twoim klientom praktycznie wszędzie. Kiedyś kojarzyły się ze szkolnymi śniadaniówkami – dziś wybierane są nawet przez dorosłych. Eleganckie lunchboxy z logo Twojej firmy, obecne na uczelni czy w biurze to dopiero coś!

Wykorzystaj obecną, powracającą popularność lunchboxów i zamień klasyczny pojemnik w stylowy gadżet reklamowy. Do wyboru masz wiele form tego produktu – klasyczne pudełka lub pojemniki, opakowania na fit sałatkę, a także nieco bardziej nietypowe lunchboxy, w niezwykłym kształcie. Oprócz tego:

  • Wszystkie lunchboxy reklamowe wykonane są w kolorach Pantone
  • Mają możliwość wyboru dowolnej grafiki fullcolor dopasowanej do potrzeb Twojej firmy
  • Możemy stworzyć każdą wielkość oraz kształt lunchboxu, nawet pojemniki w kształcie owoców!
  • Minimalny nakład tego gadżetu reklamowego wynosi 5000 sztuk

Wszystkie tworzone przez nas pojemniki wykonane są z bezpiecznego materiału. Świetnie nadają się do przechowywania żywności. Lunchbox ozdobiony profesjonalnym nadrukiem lub grafiką fullcolor stanie się nie tylko znakomitym gadżetem reklamowym, ale także praktycznym prezentem przeznaczonym dla twoich klientów!

Postaw na lunchboxy już dziś!

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii