Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Worek/plecak

Minimalny nakład: 500 szt.

Idealnym gadżetem reklamowym, który sprawia, że Twoje logo jest widoczne praktycznie wszędzie jest worek lub plecak z indywidualną grafiką. Taki gadżet jest bardzo funkcjonalny i z pewnością będzie użytkowany przez obdarowanego. A to oznacza, że logo Twojej firmy będzie można zobaczyć np. w szkole, na uczelni, przystanku czy centrum handlowym – czyli wszędzie tam, gdzie pojawi się ktoś z plecakiem lub workiem z grafiką Twojej marki!

Plecaki i worki posiadają duży format, dzięki czemu swobodnie można w nich schować wiele ważnych rzeczy. Znakomicie nadają się do noszenia zarówno do szkoły, jak i podczas wyjazdów czy spacerów po mieście. Wykonane są z najwyższej jakości materiału i zamykane za pomocą sznureczka, który umieszczony jest w tuneliku.

Nadruk wykonywany jest na plecaku lub worku z najwyższą starannością. Klient może wybrać grafikę, która jest tworzona indywidualnie pod niego. Zaprojektuj swój niesamowity gadżet reklamowy razem z nami! Spraw, by Twoje logo było widoczne praktycznie wszędzie.

Worki i plecaki dostępne są:

  • Dostępna jest możliwość wykonania w dowolnym kolorze Pantone
  • Na worku lub plecaku można umieścić indywidualną grafikę full color

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies