Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Materac dmuchany

Minimalny nakład: 10 000 sztuk
  • wykonany wg indywidualnego projektu
  • grafika full color

Wakacje, słońce, plaża – a wśród tego reklama Twojej firmy? Czemu nie! I to nie dużym nakładem finansowym! Jak to możliwe? Wystarczy, że postawisz na naprawdę stylowy, idealny na lato gadżet reklamowy, czyli na materac dmuchany z logo!

Okrągły, klasyczny podłużny – model ten dostępny jest w każdej formie! Czemu nie podarować swoim klientom czegoś, co pomoże im poczuć wakacyjne szaleństwo?
Zamiast reklamować się w bardzo tradycyjny sposób – zaskocz wszystkich, stawiając na gadżet reklamowy, który naprawdę wyróżni Twoją firmę na tle innych. Praktyczny nadmuchiwany materac to rozwiązanie wprost idealne. Przede wszystkim sprawi przyjemność każdemu obdarowanemu, a przy tym będzie doskonałym nośnikiem reklamowym. Czemu więc nie połączyć obu tych kwestii?

Materac dmuchany od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza latem. Dlatego w naszej ofercie nie mogło go zabraknąć. Dostępny w różnych kształtach i rozmiarach (wszystko w zależności od Twoich potrzeb) materac dmuchany z logo będzie idealnym gadżetem reklamowym także i w przypadku Twojej firmy. Dla nas to nie problem!

Materace dmuchane z logo przede wszystkim:

  • Wykonywane są według indywidualnego projektu, dopasowanego do potrzeb oraz identyfikacji wizualnej Twojej firmy
  • Mogą posiadać grafikę full color
  • Dostępne są w minimalnym nakładzie 10000 sztuk
  • Mogą mieć indywidualny kształt, który zaskoczy Twoich klientów

Kto nie chciałby zobaczyć na plaży logo swojej firmy? Z naszym niesamowitym gadżetem reklamowym, czyli materacem dmuchanym jest to możliwe! To świetny sposób, by być obecnym tam, gdzie są potencjalni klienci naszej marki, a jednocześnie okazja, aby sprawić przyjemność klientom! Zyskaj w łatwy sposób zadowolonych kontrahentów! Postaw na gadżet idealny na lato!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies