Dinx gadżety - gadżety reklamowe

torba plażowa

torba plażowa

Torba plażowa

Minimalny nakład: 100 sztuk

Wszystko pod ręką!

 

Kto nie zabierał ze sobą na plażę ręcznika, piłki, kremu do opalania, okularów, telefonu, książki, wody, itd. itd., ten nie wie, co to znaczy wyprawa na plażę. 

 

Torba plażowa to absolutna podstawa na wakacyjne wyprawy. Jest duża, pojemna, lekka, czyli idealna do przenoszenia wszystkiego, co trzeba ze sobą zabrać. Szerokie paski zapewniają wygodę noszenia, a dzięki solidnej podstawie rzeczy w torbie są poukładane. 

 

Tak wyposażony możesz śmiało kroczyć na plażę, aby spędzić tam cały dzień. Wszyscy dookoła zwrócą uwagę na jeden szczegół. To pięknie wyeksponowane logo na torbie. To nie znak producenta, ale logotyp twojej firmy! Nasz gadżet reklamowy spersonalizujemy dla ciebie, aby twoja marka była widoczna i jeszcze bardziej rozpoznawalna. 

 

Czy to plaża w Mielnie, czy w St. Tropez – twoje logo będzie tam, gdzie twój gadżet. Twoi klienci i partnerzy biznesowi docenią to, że otrzymali od ciebie taki praktyczny gadżet na lato. Któż bowiem nie męczył się z niesieniem całej masy przeróżnych rzeczy na plażę. Piłka pod pachą, w plecaku jedzenie, w ręku wiaderko i grabki dla dziecka. A teraz… raz, dwa, trzy i wszystko spakowane do twojej firmowej torby plażowej.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies