Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Japonki odciskające logo

Minimalny nakład: 5 000 sztuk.
  • wykonane z pianki
  • możliwość wykonania indywidualnego logo
  • w dowolnej kolorystyce

Zamiast stawiać na klasyczne gadżety, które są dobre, by odłożyć je na półkę – zaskocz swoich klientów czymś zupełnie nowym!

Spraw, by Twoja firma wyróżniała się na tle innych i zaoferuj… japonki odciskające logo Twojej firmy! Dzięki temu w skuteczny sposób zareklamujesz swoją markę, a jednocześnie sprawisz przyjemność obdarowywanemu. Z takim gadżetem masz pewność, że każdy zainteresuje się Twoimi produktami!

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę, piękny piasek… a na nim? Odciśnięte logo Twojej firmy!

Jak to możliwe? Wystarczy postawić właśnie na nasze stylowe japonki odciskające logo – od spodu, na podeszwie znajduje się specjalne tłoczenie. Pod wpływem nacisku stopy na piasku pozostaje widoczny ślad! I to nie byle jaki ślad – Twój ślad!

Główną zaletą tego gadżetu promocyjnego jest to, że dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Możemy wykonać japonki w dowolnym kolorze oraz z indywidualnym logo. Ponadto model ten wykonany jest z bardzo wygodnej pianki, dzięki czemu klapki po prostu chce się nosić! Warto postawić na ten artykuł reklamowy – w jaki sposób lepiej i subtelniej przemycić swoje logo na plaży czy basenie, jeśli właśnie nie na klapkach? Zdecydowanie jest to gadżet, który w pełni pozwoli się wyróżniać! Przyciąga wzrok i nie jest tylko bibelotem do odłożenia na półkę.

Jeśli szukasz idealnego gadżetu sezonowego – japonki odciskające logo będą strzałem w dziesiątkę!

Ten stylowy produkt dostępny jest w minimalnym nakładzie 5000 sztuk. Wybierz ten stylowy drobiazg, który sprawdzi się w przypadku każdego biznesu i podaruj swoim klientom prezent, który z pewnością im się spodoba!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies