Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Skarpety

Minimalny nakład: 500 sztuk

Skarpetki

  • Materiał: 95% bawełna + 5% spandex
  • Rozmiar: możliwość wyboru
  • Design: według projektu

Więcej informacji: kontakt@dinxgadzety.pl 

 

Jeszcze 10-20 lat temu wszystkie skarpety wyglądały tak samo. Różniły się co prawda kolorem – jedne były szare, drugie czarne, ale łączyło je jedno: nierzucanie się w oczy. Jakby skarpety były jakimś tabu. Ci, którzy chcieli się wyróżnić, zakładali białe, sportowe skarpetki do każdego stroju. Brrr… My znamy dużo lepszy sposób.

DINX-owe skarpetki z bawełny możemy ozdobić dowolnym wzorem, dowolnymi kolorami, a to wszystko po to, by skarpety rzucały się w oczy. Tak, tak, tym razem nie chowamy ich, ale godnie prezentujemy. Tym bardziej że jest to Twój gadżet reklamowy!

To, co jeszcze kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia, dzisiaj stało się modą. Wykorzystaj to i zaprezentuj się światu. Na co postawisz – na skarpetki z Twoim logo, ze sloganem reklamowym, a może w kolorach Twojego brandu?

Jedno jest pewne – każda z tych wersji to pomysł na nieszablonowy gadżet firmowy. Chcesz odmiany, chcesz zabłysnąć, chcesz być oryginalny? Postaw na bawełniany skarpety, które dopasujemy (Nie, nie!! Nie do stopy), do Twojej marki.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies