Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Ręcznik do wycierania pupila

Ręcznik do wycierania pupila

Minimalny nakład: 1000 sztuk

„Ale ulewa, co za pogoda pod psem”. „Patrz jak leje, psa by z domu nie wygonił”. Niestety, choćby wiało, lało i grzmiało, z psem na dwór trzeba wychodzić. O ile Ty możesz starać się skryć pod parasolem, to pewnie dobrze wiesz, że żaden pies nie przepuścić okazji, by rozprostować łapy i poszaleć w deszczu. 

 

Ręcznik dla pupila warto mieć pod ręką zaraz po wejściu do domu. Nasz gadżet – ręcznik do wycierania jest tak pomyślany, by cała operacja przebiegła sprawnie. Z jednej strony, by zwierzę się nie zestresowało, ale także po to, by nie zdążyło roznieść wody po całym pomieszczeniu. W specjalne kieszenie ręcznika wkładasz dłonie, raz, dwa, trzy i gotowe. Pies jest czysty i suchy.

 

Ten gadżet świetnie sprawdzi się też w łazience po kąpieli czworonoga, ale także w gabinetach weterynaryjnych czy w salonach piękności dla zwierząt. 

Niby nic odkrywczego – ręcznik, ale te dwie kieszenie naprawdę ułatwiają współpracę z psem czy kotem. Bo że nie wszystkie zwierzęta lubią wycieranie, wie chyba każdy właściciel czworonoga.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies