Dinx gadżety - gadżety reklamowe

miska składana dla psa

Miska składana silikonowa

Minimalny nakład: 100 sztuk

Napij się! 

 

Lato, upał, wakacje. Każdy z nas chyba jest fanem spędzania wolnego czasu w doborowym towarzystwie. Cóż może się wydarzyć lepszego od cudownych chwil w otoczeniu przyrody spędzonych w towarzystwie ukochanego pupila. 

 

Nasza podróżna miska dla psa jest niezbędnym wyposażeniem dla każdego właściciela czworonoga. Dzięki naszemu gadżetowi każda wycieczka – po lesie, górach lub na plażę, czy też nawet zwykły spacer w miejskim parku w upalne dni przestanie być utrapieniem dla psa. Któż z miłośników zwierząt nie doświadczył sytuacji, w której ukochany pupilek biega spragniony i węszy, żeby dla ochłody napić się z kałuży kilku łyków brudnej wody. Tutaj właśnie przychodzi na ratunek nasz gadżet reklamowy – silikonowa podręczna miska dla psa. 

 

Jest lekka, poręczna, wyposażona w karabińczyk, dzięki któremu zawsze jest na swoim miejscu i masz pewność, że się nigdzie nie zapodzieje. Można ją przypiąć do plecaka czy też torby podróżnej. Dostępna w kilku kolorach, oprócz praktyczności efektownie ozdobi turystyczny outfit ekipy podróżników.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies