Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Gryzak czyszczący zęby

Gryzak czyszczący zęby

Minimalny nakład: 1000 sztuk

Psy lubią gryźć. O ile to są kości czy smakołyki, które dostają od właściciela, to gryzienie nie jest problemem. Gorzej, gdy zwierzak zacznie szukać gryzaka gdzieś w domu. Szafka ma ogryzione drzwiczki i nogi? A może fotel ma pogryzione podłokietniki? Niestety, taka jest natura psa, że poszukuje czegoś do gryzienia. Daj mu to!

Gryzak, który czyści zęby psa to rozwiązanie dwóch problemów. Po pierwsze – pies będzie miał zabawkę do gryzienia zamiast Twoich butów. Po drugie – gryzak dba o higienę jamy ustnej czworonoga. Wśród wielu gadżetów dla psów, ten gadżet jest naprawdę przydatny.

 

To ty musisz myśleć za Twojego pupila! Ty musisz zadbać o jego zęby, Ty musisz wymyślić, co zrobić, by Twoje kapcie nie zostały „pożarte” (to już kolejna para w tym roku!!). Gryzak czyszczący zęby jest gadżetem, który rozwiąże Twoje problemy. 

 

Każdy właściciel czworonoga chce dla swojego przyjaciela jak najlepiej. Gryzak da radość psu, a Ty będziesz spokojniejszy, że nowa para pantofli nie zostanie obśliniona i ogryziona zaraz po tym, jak zostawisz je w przedpokoju. 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies