Dinx gadżety - gadżety reklamowe

okładka na książeczkę zdrowia psa lub kota

Okładka na książeczkę zdrowia psa lub kota

Minimalny nakład: 500 sztuk

Dbaj o zdrowie.

 

Każdy dba o własne zdrowie oraz o zdrowie swojej rodziny. A czy pies, kot lub świnka morska nie są członkami rodziny? Przecież dbasz o nie, kupujesz im smakołyki, codziennie się nimi zajmujesz. Jeśli więc kochasz swojego zwierzaka, to monitoruj stan jego zdrowia.

 

Książeczki zdrowia mają nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Ważne jest, żeby dokument ten nie rozleciał się po roku czy dwóch, ponieważ to w nim zapisane są wszystkie ważne rzeczy dotyczące naszego pupila (szczepienia, choroby). Chcesz “długowiecznego” dokumentu, załóż na książeczkę okładkę!

 

Nasz gadżet reklamowy wykonany jest z wytrzymałego PCV, dzięki czemu okładka chroni książeczkę zdrowia przed rozdarciem, zalaniem i zniszczeniem. Co ważne, na okładce jesteśmy w stanie nadrukować wszystko, co chcesz. Twoje logo? Twój slogan reklamowy? A może adres Twojej firmy? To będzie się rzucać w oczy! A czy nie o to chodzi w reklamie? 

 

Okładka na książeczkę zdrowia zwierzaka to gadżet, którym podbijesz serce niejednego właściciela kota czy psa. To nie kolejny długopis czy ołówek, to pomysłowy gadżet dla miłośników zwierząt.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies