Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Pojemnik na woreczki dla psa

Pojemnik na woreczki dla psa

Pojemnik na woreczki dla psa

Minimalny nakład: 100 sztuk

Kup(!) ten gadżet

 

Ten gadżet reklamowy na pewno zrobi wrażenie na każdym miłośniku psów i spędzania z nimi czasu na wolnym powietrzu. Nowoczesny design gadżetu sprawia, że dozownik na worki na psie odchody jest efektownym elementem outfit-u właściciela czworonoga. 

 

Pojemniki na worki dostępne są różnych kolorach, dzięki czemu można je dobrać do psiej obroży, a jako gadżet firmowy można zamówić w kolorystyce twojego brandu. 

Dozownik na worki ma kształt kości, został wykonany z materiału PP, a wewnątrz pojemnika znajdują się woreczki na psie odchody. Dla właścicieli czworonogów, którzy lubią żyć w trendzie ECO, dostępna jest także wersja dozownika w stylu ekologicznym z włókna bambusowego oraz z biodegradowalnymi woreczkami na psie odchody.

 

Dozowniki oprócz tego, że charakteryzują się niebanalnym wyglądem, na pewno są niezbędnym wyposażeniem na spacer dla każdego właściciela czworonoga. To mega uniwersalny gadżet firmowy. Przecież pewnie niejeden Twój klient jest zapalonym miłośnikiem psów! Spraw więc radość i jemu, i jego psiakowi.

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii