Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Bandana dla psa lub kota

Bandana dla psa lub kota

Minimalny nakład: 200 sztuk

Dla najpiękniejszego psa pod słońcem

 

Wszyscy lubimy się w jakiś sposób wyróżniać z tłumu. Każdy z nas ma w sobie małego egoistę, który gdzieś za uchem podpowiada nam “ja chcę!!” – “Chcę wyglądać najlepiej”, “Chcę, żeby wszyscy patrzyli na mnie z zazdrością”, “Chcę być obiektem westchnień”. 

Oprócz tego “chcę” jest jeszcze “ja mam!!”. Każdy właściciel czworonoga myśli o swoim pupilu “Mam najcudowniejszego, najpiękniejszego psiaka pod słońcem”. 

 

Nie ważne, czy to jest rodowodowy buldożek francuski lub bernardyn z najlepszej hodowli po rodzicach czempionach, czy też przeuroczy brzydal uratowany przed losem niekochanego psa ze schroniska. Każdy właściciel psa widzi w nim uosobienie wspaniałości, który zasługuje na wszystko, co najlepsze! W takim razie każdy pies zasługuje na nasz gadżet reklamowy — bandana dla psa

 

Dzięki tej bandanie pies będzie się wyróżniał z tłumu na spacerze! Można przywiązać ją do smyczy przy rączce, przy obroży lub przy szelkach. Można ją też obwiązać bezpośrednio wokół szyi czworonoga. Bandany dla psa dostępne są w różnych kolorach. Pozwól, aby Twoi klienci, którzy spacerują ze swoimi ulubieńcami, poczuli się wyjątkowo – zupełnie jak ich najpiękniejszy pies pod słońcem.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies