Dinx gadżety - gadżety reklamowe

antykłaczki

Antykłaczki

Minimalny nakład: 1000 sztuk

Każdy, kto żyje z czworonożnym przyjacielem pod jednym dachem, wie, że takie życie jest cudowne. Do czasu. Pamiętasz, jak szybko zaczęło cię denerwować sprzątanie sierści? A jest ona dosłownie wszędzie – opanowała każdy metr mieszkania. Sierść przyczepia się do wszystkiego – do końca na kanapie, do ulubionej bluzy i do tego cieplutkiego swetra. Ale można sobie z nią poradzić, jeśli tylko masz antykłaczki.

 

Antykłaczki to specjalne kulki zbierające sierść. Wystarczy dorzucić je do prania i gotowe! Ubrania, ręczniki czy pościel już nie będą oblepione kocią, czy psią sierścią – wszystko zostanie na tych magicznych kulkach. Pozostanie Ci tylko oczyścić antykłaczki, by użyć ich ponownie, do kolejnego prania.

 

Antykłaczki do świetny pomysł na gadżet reklamowy – niebanalny, a przy tym bardzo użyteczny. To gadżet z serii „Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o istnieniu takiego cuda!”. Przekonasz się, że każdy miłośnik psa, kota czy innego futrzastego przyjaciela będzie zachwycony twoim firmowym gadżetem. Antykłaczki na ratunek ubraniom!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies