Piłka plażowa 3D *LATO*

Minimalny nakład: 10000 sztuk

  • wykonany wg indywidualnego projektu
  • z trójwymiarowym elementem w środku w dowolnym kształcie

Letnie szaleństwo na plaży? Oczywiście, ale tylko z takim gadżetem reklamowym jak piłka plażowa 3D!

To jeden z najpopularniejszych artykułów promocyjnych, bardzo chętnie użytkowanych przez klientów. Bez nich żadne wakacje nie byłyby takie same. Świetnie nadają się, jeśli chcemy rozruszać się na plaży i spędzać tam aktywnie czas!
Podaruj swoim klientom gadżet, dzięki któremu będą znakomicie bawić się na plaży! Piłki plażowe 3D zachęcają do aktywności. To zdecydowanie świetna forma promocji dla każdej marki. Wszystkie produkowane przez nas reklamowe piłki plażowe z elementem 3D są:

  • Wykonane w pełni według indywidualnego projektu
  • Dostępne w minimalnym nakładzie 10000 sztuk
  • Dopasowane do potrzeb klienta
  • Wyprodukowane z wytrzymałego materiału
  • Ciekawym materiałem promocyjnym z trójwymiarowym elementem graficznym umieszczony w środku (dostępnym w dowolnym kształcie)

Tego rodzaju piłki plażowe 3D świetnie nadają się do umieszczenia logo lub elementu trójwymiarowego praktycznie każdej marki! Można dopasować je do potrzeb klienta, dzięki czemu możemy stworzyć w pełni indywidualny i ciekawy produkt reklamowy.

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę nad morzem lub jeziorem. Setki ludzi, gwar i zabawa. A pośród niego gadżet reklamowy Twojej firmy, czyli piłka plażowa 3D z naprawdę widocznym logo marki! Obok takiej piłki nikt nie przejdzie obojętnie, a Twój emblemat będzie widoczny nawet z całkiem dużej odległości! Nie czekaj dłużej! Postaw na piłkę plażową 3D!

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
30 / 04 / 2019

Gadżety plażowe? W tej dziedzinie ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Plaże w okresie letnim są całkowicie przepełnione. Nad morzem, nad rzeką czy nad jeziorem. Niejednokrotnie brakuje miejsca na rozłożenie ręcznika czy leżaka. Jest to doskonały moment i miejsce na zaprezentowanie swojej firmy! Z każdej strony otaczają nas leżaki, piłki, koła,…

30 / 04 / 2019

Poznaj zdrowy i smaczny gadżet, który po 5 minutach nie wyląduje w koszu

Zastanawiasz się, jaki gadżet sprezentować swoim klientom, aby mieć pewność, że za chwilę nie wyląduje on w szufladzie (obok setki innych, zapomnianych upominków), albo co gorsza – nie zostanie wyrzucony wprost do kosza? Jednocześnie chcesz zyskać gwarancję, że zapadnie on…

11 / 12 / 2018

Dinxowe świece zapachowe- rozgrzewają atmosferę i tworzą klimat!

Aranżacja wnętrz to nie tylko disegnerskie meble czy praktyczny rozkład pomieszczeń. Ważną kwestię pełnią dodatki.. a na ich czele ŚWIECE ZAPACHOWE. Ozdobne świece znajdą swoje miejsce zarówno w mieszkaniach, jak i siedzibach firm. To kapitalny sposób na rozgrzanie atmosfery i…