Piłka plażowa 3D *LATO*

Minimalny nakład: 10000 sztuk

  • wykonany wg indywidualnego projektu
  • z trójwymiarowym elementem w środku w dowolnym kształcie

Letnie szaleństwo na plaży? Oczywiście, ale tylko z takim gadżetem reklamowym jak piłka plażowa 3D!

To jeden z najpopularniejszych artykułów promocyjnych, bardzo chętnie użytkowanych przez klientów. Bez nich żadne wakacje nie byłyby takie same. Świetnie nadają się, jeśli chcemy rozruszać się na plaży i spędzać tam aktywnie czas!
Podaruj swoim klientom gadżet, dzięki któremu będą znakomicie bawić się na plaży! Piłki plażowe 3D zachęcają do aktywności. To zdecydowanie świetna forma promocji dla każdej marki. Wszystkie produkowane przez nas reklamowe piłki plażowe z elementem 3D są:

  • Wykonane w pełni według indywidualnego projektu
  • Dostępne w minimalnym nakładzie 10000 sztuk
  • Dopasowane do potrzeb klienta
  • Wyprodukowane z wytrzymałego materiału
  • Ciekawym materiałem promocyjnym z trójwymiarowym elementem graficznym umieszczony w środku (dostępnym w dowolnym kształcie)

Tego rodzaju piłki plażowe 3D świetnie nadają się do umieszczenia logo lub elementu trójwymiarowego praktycznie każdej marki! Można dopasować je do potrzeb klienta, dzięki czemu możemy stworzyć w pełni indywidualny i ciekawy produkt reklamowy.

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę nad morzem lub jeziorem. Setki ludzi, gwar i zabawa. A pośród niego gadżet reklamowy Twojej firmy, czyli piłka plażowa 3D z naprawdę widocznym logo marki! Obok takiej piłki nikt nie przejdzie obojętnie, a Twój emblemat będzie widoczny nawet z całkiem dużej odległości! Nie czekaj dłużej! Postaw na piłkę plażową 3D!

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
14 / 11 / 2018

Nasze propozycję świąteczne to najlepsze gadżety- bezsprzecznie!

Okres okołoświąteczny wywołuje uśmiech na naszych twarzach.       Spraw, aby te pozytywne odczucia kojarzyły się z logo Twojej firmy. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kiedy myślimy o świętach przychodzą nam na myśl radosne chwile spędzone z rodziną,…

01 / 10 / 2018

Wzbudź zainteresowanie klientów – postaw na gadżety elektroniczne!

Poznaj gadżety elektroniczne, które zachwycą Twoich klientów. Chcesz, żeby Twoja firma kojarzyła się z postępem i nowoczesnością? Zamiast klasycznych gadżetów postaw na elektronikę reklamującą Twoją markę. Wyróżnisz się na tle innych firm. Dodatkowo wszystkie gadżety mogą mieć umieszczone logo lub…

20 / 08 / 2018

Kończy się wolne, więc czas na gadżety szkolne!

Nie każdy uczeń cieszy się z powrotu do szkoły, lecz każdy będzie zachwycony praktycznymi gadżetami szkolnymi ! Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, czyli czas powrotu do szkoły. Każdy z nas przechodził ten trudny okres kiedy to trzeba pożegnać się z…