Dinx gadżety - gadżety reklamowe

 

3D Strandball

Mindestauftragsgröße: 10 000 sztuk.
  • wykonany wg indywidualnego projektu
  • z trójwymiarowym elementem w środku w dowolnym kształcie

Letnie szaleństwo na plaży? Oczywiście, ale tylko z takim gadżetem reklamowym jak piłka plażowa 3D!

To jeden z najpopularniejszych artykułów promocyjnych, bardzo chętnie użytkowanych przez klientów. Bez nich żadne wakacje nie byłyby takie same. Świetnie nadają się, jeśli chcemy rozruszać się na plaży i spędzać tam aktywnie czas!
Podaruj swoim klientom gadżet, dzięki któremu będą znakomicie bawić się na plaży! Piłki plażowe 3D zachęcają do aktywności. To zdecydowanie świetna forma promocji dla każdej marki. Wszystkie produkowane przez nas reklamowe piłki plażowe z elementem 3D są:

  • Wykonane w pełni według indywidualnego projektu
  • Dostępne w minimalnym nakładzie 10000 sztuk
  • Dopasowane do potrzeb klienta
  • Wyprodukowane z wytrzymałego materiału
  • Ciekawym materiałem promocyjnym z trójwymiarowym elementem graficznym umieszczony w środku (dostępnym w dowolnym kształcie)

Tego rodzaju piłki plażowe 3D świetnie nadają się do umieszczenia logo lub elementu trójwymiarowego praktycznie każdej marki! Można dopasować je do potrzeb klienta, dzięki czemu możemy stworzyć w pełni indywidualny i ciekawy produkt reklamowy.

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę nad morzem lub jeziorem. Setki ludzi, gwar i zabawa. A pośród niego gadżet reklamowy Twojej firmy, czyli piłka plażowa 3D z naprawdę widocznym logo marki! Obok takiej piłki nikt nie przejdzie obojętnie, a Twój emblemat będzie widoczny nawet z całkiem dużej odległości! Nie czekaj dłużej! Postaw na piłkę plażową 3D!

 

Die Daten werden gemäß der Datenschutzrichtlinie verarbeitet.

Andere in dieser Kategorie

Cookies