Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Aromatyczny odświeżacz powietrza

Minimalny nakład: 1 000 sztuk.

Nic tak nie pobudza wspomnień jak zapach. One idą ze sobą w parze, co bardzo łatwo sprawdzić. Zamknij oczy i przywołaj wspomnienie bożonarodzeniowych świąt. Co czujesz? Czy to pachnący wypiekami dom i świeżą choinkę, którą trzeba udekorować bombkami? A gdyby odwrócić sytuację – aromat pachnącego świerku z delikatnymi nutami żywicy i szyszek. Z czym Ci się kojarzy? Zakładamy się, że ze świętami, dobrze trafiliśmy?

 

Nasz gadżet reklamowy – aromatyczny odświeżacz powietrza – tworzymy, kierując się właśnie tym wzorcem, czyli skojarzeniem aromatu z miłymi wspomnieniami. Wybierz ten produkt reklamowy dla swojej firmy, a pójdziesz dalej tą ścieżką dobrych skojarzeń. Gdy Twoi klienci otworzą w domu ten gadżet i gdy zatoną w cudownym, świątecznym aromacie, przypomną sobie, który to święty Mikołaj dał im taki firmowy gadżet.

 

Ozdobny flakon z odświeżaczem zapakowany jest w kartonowe pudełko z Twoim logo, które przystroimy także w motywy świąteczne, aby klienci poczuli się naprawdę docenieni. To zdecydowanie coś więcej niż gadżet.

  •  pojemność 50ml
  • z etykietą full color bądź transparentną naklejką
  • w zestawie 5 patyczków z filcem wykonanym w indywidualnym kształcie
  • całość zapakowana w kartonowe opakowanie full color
  • do wyboru różne mieszanki aromatyczne

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies