Dinx gadżety - gadżety reklamowe

zestaw spożywczy reklamowy

Zestaw kawa, ciastka i migdały

Minimalny nakład: 100 sztuk

Słodka chwila przy kawie.

 

Zestaw kawa, ciastka i migdały to gadżet reklamowy, który spersonalizujemy tak, jak sobie tego zażyczysz. I nie chodzi tylko o indywidualne grafiki i kolorystykę. Ten zestaw będzie dokładnie tym, co chcesz dać swoim partnerom i klientom, aby cieszyli się słodką chwilą.

 

Czy chcesz sprawić przyjemność klientom twojej firmy? Zaproś ich na kawę i ciastko. Możesz sprawić, że poczują się jak w najlepszej kawiarni w centrum miasta. 

Podaruj im zestaw składający się z kawy, ciastek oraz migdałów. Gdy klient zaparzy twoją kawę, przegryzie twoje ciacho, będzie od razu wiedzieć, która to firma tak dba o jego dobre samopoczucie. 

 

W zestawie gadżetów reklamowych znajduje się kawa (mielona lub ziarnista) w praktycznym woreczku typu doy pack, oczywiście z twoim nadrukiem. Do tego dwa ciastka, których smak możesz wybrać – idealny dodatek do kawy. Ciasteczka umieszczone są w foliowym opakowaniu z obrandowaną obwolutą. W zestawie są jeszcze migdały w polewie, czyli słodka przekąska spakowana w woreczek z twoim firmowym bilecikiem. 

 

Kawa, ciastka i migdały zapakowane są razem w pudełko z nadrukiem twojej firmy. Czy można stworzyć smaczniejszy zestaw reklamowy?

Cechy gadżetu reklamowego:

  • różne smaki ciastek do wyboru
  • poszczególne elementy spakowane w spersonalizowane opakowania
  • indywidualne pudełko na cały zestaw
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies