Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Mucha dla psa

Mucha dla psa lub kota

Minimalny nakład: 200 sztuk

Święta Bożego Narodzenia to czas sprawiania sobie podarków, czas spełniania marzeń, tych małych i tych całkiem sporych. Pod świątecznym drzewkiem znajdujemy paczki z prezentami, które wcześniej zostawił nam Święty Mikołaj. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy moment przez cały rok. 

 

Każdy na ten dzień chce być przygotowany. Zarówno gospodarze jak i goście ubierają odświętne stroje, a domy dzięki wymyślnym dekoracjom przepełnione są świątecznym nastrojem. Nie zapominajmy w tych dniach o naszych czworonożnych przyjaciołach. Może nie oczekują wizyty Świętego Mikołaja z taką niecierpliwością jak inni domownicy, ale na pewno nie zaszkodzi, jeśli na tę wizytę będą godnie przygotowani. 

Pomoże w tym nasz gadżet reklamowy. Mucha dla lub kota. Ten gadżet w wyjątkowy sposób uświetni uroczystości świąteczne. Nasz pupil będzie elegancki i wytworny, a Święta pozostaną niezapomniane na lata. Możemy przygotować ten gadżet z materiału o dowolnej kolorystyce oraz ozdobić go we wzory, jakie wybierzesz.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies