żurawina w czekoladzie

Żurawina w czekoladzie

Słodko-kwaśna reklama

 

Żurawina w czekoladzie dla wielu osób to jedyny sposób na jedzenie żurawiny. Owoce bez żadnej polewy dla niektórych są zbyt kwaśne, choć jest też ogromna grupa, która właśnie tą cierpkość uwielbia. Żurawina w czekoladzie śmiało może zastąpić niezdrowe, słodkie cukierki czy słone przekąski. Postaw więc na zdrowe co nieco.

 

Żurawina to symbol zdrowia, źródło witamin i minerałów, które korzystnie wpływają praktycznie na każdy aspekt zdrowia. Jednak cierpko-kwaskowy smak nie dla wszystkich jest smaczny, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest żurawina w czekoladzie. Taki produkt można śmiało podarować jako artykuł reklamowy. 

Gdy twój klient będzie chciał chwilę odsapnąć i przekąsić coś lekkiego i zdrowego, niech sięgnie po twoją żurawinę w czekoladzie. 

 

Żurawina w czekoladzie pakowana jest w woreczki doy pack, które zapewniają świeżość produktu. Co najważniejsze, na opakowaniu znajduje się naklejka z logo twojej firmy. Twoi partnerzy biznesowi docenią nie tylko słodko-kwaśny smak żurawiny w czekoladzie, ale przede wszystkim to, że twoja firma potrafi postawić na zdrowe artykuły reklamowe.

Cechy gadżetu reklamowego:

  • opakowanie doy pack
  • obrandowana naklejka na woreczku

 

Minimalny nakład: 100 sztuk
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
🗙
Pozostałe w tej kategorii
  • Bądź na bieżąco z promocjami i rabatami!