Dinx gadżety - gadżety reklamowe

zestaw spożywczy

Zestaw baton gryczany, imbir kandyzowany i herbata malinowa

Minimalny nakład: 100 sztuk

Dawka zdrowia dla twoich klientów.

 

Gadżet reklamowy nie musi być prosty i praktyczny jak długopis lub notes. To może być też dawka przyjemności i zdrowia. Tym właśnie jest zestaw baton gryczany, imbir kandyzowany i herbata malinowa. Chcesz podarować coś niespotykanego? Postaw na paczkę zdrowia!

 

Baton gryczany, imbir kandyzowany i herbata malinowa tworzą niezwykły zestaw reklamowy. Dla twoich klientów to będzie jasny sygnał, że chcesz im dać coś więcej niż gadżet. Każdy z elementów kompletu to dawka zdrowia, co z pewnością docenią twoi biznesowi partnerzy, gdy będą popijać malinową herbatę z kandyzowanym imbirem i chrupać gryczany baton.

 

Baton gryczany to zdrowa przekąska na drugie śniadanie, którą można popić pyszną herbatą malinową, pełną witaminy C, E i B. A kandyzowany imbir, lekko słodki i nieco pikantny, doskonale uzupełni taką ucztę. 

 

Każdy z produktów zapakowany jest w woreczki z indywidualnym brandingiem. Dzięki temu twoi klienci będą doskonale wiedzieć, kto tak dba o ich zdrowie i samopoczucie. 

Zestaw baton gryczany, imbir kandyzowany i herbata malinowa zapakowany jest w solidne pudełko z dedykowanym, firmowym nadrukiem, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Cechy gadżetu reklamowego:

  • możliwość doboru produktów w zestawie
  • indywidualne opakowania produktów
  • spersonalizowane pudełko na zestaw
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies