Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Mieszanka bakaliowe

Minimalny nakład: 1 000 sztuk.
  • indywidualna grafika na kartoniku
  • możliwość zamówienia dowolnej gramatury
  • możliwość wyboru bakalii

Kto nie lubi smacznych i zdrowych mieszanek bakaliowych? Chyba nikt!

Dlatego, jeśli szukasz pysznego reklamowego gadżetu, który podarujesz swoim klientom – postaw właśnie na nie! To naprawdę smaczne i zdrowe rozwiązanie, które pomoże Ci promować Twoją markę!

Dobieraj swoje gadżety promocyjne tak, by nie dość, że były ciekawe, to jeszcze funkcjonalne lub pyszne. Idealnym wyjściem są mieszanki bakaliowe – czyli połączenie zdrowego i smacznego! Mając na uwadze dobro i zdrowie Twoich klientów, postaw na gadżet promocyjny, który będzie zawierać ogrom wartości odżywczych.
Nasze mieszanki bakalii umieszczone są w wygodnych, stojących opakowaniach. Oprócz tego opatrzone są dowolną grafiką wraz z logo Twojej firmy. W środku każdej paczki znajduje się masa bakalii, bogatych w witaminy oraz składniki odżywcze. To ciekawy materiał reklamowy, który można dołączyć do podarków dla klientów lub wykorzystać przy promocji zdrowego stylu życia.

Wybierając nasze mieszanki bakalii jako swój gadżet promocyjny zyskasz idealny materiał reklamowy! Prosty, zdrowy, a jednocześnie całkowicie niebanalny! Znakomicie nadaje się jako pojedynczy prezent do wręczenia klientom, ale także jako dodatek np. do paczek świątecznych dla kontrahentów czy pracowników! Co musisz wiedzieć o naszej mieszance bakalii?

  •  Dostępne są w różnych typach opakowań
  • Mają indywidualną grafikę na kartoniku czy puszce
  • Istnieje możliwość zamówienia dowolnej gramatury
  • Masz pełna możliwość wyboru tego, co znajduje się w mieszance bakaliowej

    Postaw na całkowicie wyjątkowy gadżet reklamowy . Wybierz ładne opakowanie i smaczne wnętrze!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies