Dinx gadżety - gadżety reklamowe

 

Napój energetyczny

Minimalny nakład: 1 000 sztuk
  • pojemność puszki 250 ml
  • możliwość wykonania indywidualnej grafiki

Chcesz żeby Twoja marka kojarzyła się z wigorem i witalnością? Szukasz gadżetu reklamowego dla firmy, który będzie dodawał energii Twoim klientom? Postaw napój energetyczny z logo Twojej marki! To bardzo skuteczna forma reklamy!

Napoje energetyczne ozdobione logo firmowym to świetne rozwiązanie w wielu wypadkach. Doskonale nadaje się na smaczny podarunek dla klientów, ale bardzo dobrze prezentować się będzie m.in. jako napój serwowany podczas spotkania biznesowego. Puszka z napojem energetycznym i logo Twojej marki z pewnością sprawi, że zostaniesz zapamiętany na długo!

Produkty spożywcze to zawsze znakomity pomysł na skuteczny gadżet reklamowy! Napoje energetyczne z logo marki to wciąż mało popularny artykuł promocyjny, dlatego z pewnością nie zginie on w gąszczu innych materiałów reklamowych! Dzięki niemu na 100% wyróżnisz swoją markę i pokażesz, że jesteś otwarty na nowe pomysły! Co musisz wiedzieć na temat naszego napoju energetycznego.

  • Dostępne są w puszkach o pojemności 250 ml
  • Istnieje możliwość wykonania dowolnej, indywidualnej grafiki na puszce
  • Możesz wybierać spośród różnych smaków napoju
  • Minimalny nakład wynosi 1000 sztuk

Postaw na ciekawy gadżet firmowy, który będzie znakomitym urozmaiceniem każdego spotkania czy targów!

Wybierz nasze napoje energetyczne ze specjalnie przygotowanym dla Twojej marki opakowaniem. Czas wybrać oryginalną i efektywną reklamę!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii