Dinx gadżety - gadżety reklamowe

zestaw miód dżem i bomba siewna

Zestaw miód, dżem i bomba siewna

Minimalny nakład: 200 sztuk

Od łąki aż po stół.

 

Zestaw miód, dżem i bomba siewna to gadżet reklamowy inny niż wszystko to, co do tej pory widziałeś. To coś dla propagatorów ekologii, ale również to produkt dla łasuchów, którzy uwielbiają naturalne przetwory. A to wszystko powiązane z twoją marką.

 

Miód, dżem i bomba siewna są artykułami reklamowymi połączonymi w jeden zestaw, aby zrozumieć, skąd na chrupiącej bułeczce wziął się wielokwiatowy miód i dżem owocowy. Bomba siewna to nasiona przeróżnych polnych kwiatów, dzięki którym można stworzyć swój własny tajemniczy ogród. A gdy rośliny już zakwitną, wówczas pracowite pszczoły przeniosą pyłki dalej i dalej i dalej… Tak możemy wspomóc matkę-naturę, a ona odwdzięczy się nam pysznymi owocami, z których powstaje naturalny dżem oraz zdrowy miód.

 

Twój zestaw miodu, dżemu i bomby siewnej przygotujemy tak, aby klienci i partnerzy biznesowi nie mieli wątpliwości, która firma dba o naturę w ten ciekawy i edukacyjny sposób. Każdy słoiczek oklejamy etykietą z twoim nadrukiem, a cały zestaw umieszczony jest w spersonalizowanym kartonowym pudełku. Twoja marka nigdy wcześniej nie była tak eco!

Cechy gadżetu reklamowego:

  • ekologiczny gadżet reklamowy
  • indywidualny projekt graficzny opakowania
  • spersonalizowane etykiety
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii