Dinx gadżety - gadżety reklamowe

ekologiczny brelok

Ekologiczny brelok do kluczy

Minimalny nakład: 200 sztuk

Daj eko przykład!

Niby nic prostszego – ot, zawieszka do kluczy, breloczek. Każdy ma pewnie kilka takich. Nie, nie, takich na pewno nie! To coś więcej niż brelok.

 

Eko brelok do kluczy jest gadżetem reklamowy, którym zakomunikujesz: “Nasza firma dba o środowisko naturalne, jesteśmy eko!”. W dzisiejszych czasach to niezwykle ważne.

Różne badania rynku pokazują, że klienci wybierają marki, które podążają za aktualnymi światowymi trendami, a postawa proekologiczne jest tym, co konsumenci mocno doceniają.

 

Ekologiczna zawieszka na klucze wykonana jest z naturalnej brzozowej sklejki SVEZA spełniającej rygorystyczne wymogi CARB ULEF (środek wolny od formaldehydu i innych trujących substancji). To tylko potwierdza, że gadżet jest na wskroś ekologiczny. 

Nie ma nic gorszego niż oszukiwanie klientów – mówienie o ekologii przy jednoczesnym stosowaniu nienaturalnych produktów. Z eko brelokiem twoja firma jest autentyczna i prawdziwa. Przekonasz się, że to wzbudzi uznanie wśród twoich klientów.

 

Brelok do kluczy ma kształt choinki, w który wkomponowane zostały prawdziwe nasiona sosny czarnej. Gadżet posiada naklejkę, na której umieścimy logo twojej firmy. Taka zawieszka do kluczy z pewnością przyciągnie uwagę.

 

  • wykonanie z ekologicznych materiałów
  • spersonalizowana naklejka
  • 4 rodzaje zapięcia do wyboru
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies