Dinx gadżety - gadżety reklamowe

chusteczki higieniczne z logo

Chusteczki higieniczne

Minimalny nakład: 1000 sztuk

Gdy wszyscy dookoła chcą być oryginalni, zaskakiwać, ba, nawet szokować, Ty wolisz postawić na spokojną reklamę, stonowaną, ale skuteczną. To samo dotyczy Twoich gadżetów firmowych – wybierasz takie, które odpowiadają charakterowi marki. Nie atakują, nie szokują, po prostu są użyteczne. Zupełnie jak… chusteczki higieniczne.

Ale jak to? Chusteczki? Jako gadżet? Przecież to taka zwyczajna rzecz, taka podstawowa, taka prosta! Jeśli myślisz o chusteczkach w taki właśnie sposób, że są „zwyczajne”, to masz oczywiście rację. Jest jednak także i druga strona tego medalu.

Nie każdy gadżet reklamowy musi być oryginalny i zaskakujący, w wielu przypadkach lepiej sprawdza się coś prostego. Prostego i skutecznego!

W DINX Gadżety przygotujemy spersonalizowane pudełko z chusteczkami. Chcesz, by pudełko przypominało produkt, który sprzedajesz? Proszę bardzo! Wolisz, żeby było w kolorach, które kojarzą się klientom z Twoją marką? Zrobimy to! Przekonasz się, że efekt naszej pracy zachwyci nie tylko Ciebie, ale przede wszystkim Twoich klientów.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Pozostałe w tej kategorii

Cookies