Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Custom shaped magnet

Minimum order: 500 szt.

Nie wszystkie gadżety reklamowe są ciekawe i niesztampowe. Ale inaczej jest w przypadku naszych magnesów reklamowych! Są ładne, nieszablonowe, a do tego dostępne w absolutnie indywidualnym kształcie, tworzonym bezpośrednio na Twoje zamówienie. Czego można pragnąć więcej?

Produkujemy takie magnesy, że każdy będzie chciał je przyczepić do swojej lodówki. Czemu? Dlatego, że tworzone przez nas gadżety reklamujące Twoją firmę nie są takie jak inne. Nie należą do klasycznych, nie wyglądają szereg gadżetów promujących Twoją konkurencję.

Nasze magnesy w indywidualnym kształcie znakomicie pasują do Twojej firmy. Magnesy reklamowe na lodówkę to znakomita propozycja zarówno dla małych, jak i dużych firm. Dostępne są w dowolnej wielkości, o różnych wymiarach i kształtach. To naprawdę sprawdzony sposób na promocję.

Decydując się na nasze magnesy zyskujesz nie tylko gadżet na lodówkę, ale przede wszystkim świetny nośnik reklamowy dla Twojej firmy. Na każdym magnesie możesz umieścić logotyp swojej marki.

Co jeszcze oferujemy?

Istnieje możliwość wykonania produktu w indywidualnym kształcie, ale także i rozmiarze
Na magnesy możemy nanieść dowolny nadruk

Nie stawiaj na klasyczne rozwiązań – wybierz magnesy w indywidualnym kształcie, które sprawdzą się w promocji Twojej firmy!

The data is processed in accordance with the privacy policy.

Others in this category

Cookies