Dinx gadżety - gadżety reklamowe

Big teatlight candle

Minimum order: 500 szt.

Nie każdy prezent musi być duży – czasem wystarczy drobiazg, który jednocześnie sprawi ogromną radość i będzie stylowym gadżetem reklamowym! I dokładnie czymś takim jest nasza propozycja, czyli świeczka w rozmiarze 55 mm, zamknięta w malutkim, okrągłym pudełeczku z wieczkiem. Świeca wykonana jest z największą dbałością o szczegóły. Doskonały zapach utrzymuje się przez bardzo długo właśnie, dzięki możliwości zamknięcia.

Taki niewielki podarunek reklamowy to znakomity sposób, by sprezentować swoim klientom lub bliskim odrobinę przytulnej atmosfery. Do produkcji naszych świeczek w rozmiarze 55 mm użyto wyłącznie wysokiej jakości składników. W ofercie dostępne są między innymi takie zapachy jak:

– jabłko z cynamonem, który od razu przywołuje bożonarodzeniowe, kuchenne zapachy;
– pomarańcza i cytrusy, bezsprzecznie kojarzące się z wakacjami;
– pierniczki, bez zapachu których nie obejdą się żaden zimowy czas;
– wiele, wiele innych.

Podaruj innym stylowy gadżet reklamowy, który ich zaskoczy i wprawi w odpowiedni nastrój. Wszystkie nasze produkty mają możliwość znakowania – umieść na nich nazwę lub logo swojej firmy. Znakujemy świeczki za pomocą specjalnych etykiet lub naklejek, opakowujemy w pudełka z indywidualnym nadrukiem oraz zdobimy wstążkami.

The data is processed in accordance with the privacy policy.

Others in this category

Cookies