Stick Diffusor + Pad Set

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas dla każdego. Nie wiesz, co podarować na gwiazdkę? Postaw na ten ekskluzywny gadżet świąteczny w sam raz dla każdej firmy.

Wybierz nasz komplet: zapach patyczkowy z zestawem podkładek.
Patyczkowy odświeżacz o świątecznym zapachu ciasteczek wprowadzi każdego w gwiazdkowy nastrój. Zapach jest intensywny, a zarazem naturalny. Dzięki niemu w całym domu lub gabinecie rozniesie się bożonarodzeniowy aromat.

Odświeżacz w płynnej formie wlewa się do umieszczonego w opakowaniu flakoniku. Następnie do środka wkłada się patyczki, które przewodzą zapach. Całość umieszczona jest w eleganckim, kartonowym pudełeczku, na którym może znaleźć się dowolna grafika lub logo Twojej firmy.

W oferowanym przez nas zestawie świątecznym znajdują się również urocze podkładki pod kubek. Umieszczone są na stojaczku, przypominającym renifera. Podkładki wykonujemy z różnych materiałów. Możemy nanieść na nie zimową grafikę lub nazwę Twojej marki.

Postaw na te świąteczne gadżety, by podarować innym wyjątkowy prezent na gwiazdkę!

Mindestauftragsgröße: 500 szt.
Die Daten werden gemäß der Datenschutzrichtlinie verarbeitet.
🗙
Andere in dieser Kategorie
  • Gebe(n Sie) Ihre (Deine) E-Mail-Adresse ein, um über die neuesten Sondernangebote und Rabatte auf dem Laufenden zu bleiben!