Mini Honig + blühender Tee

Szukasz eleganckiego i stylowego prezentu gwiazdkowego? A może chcesz podarować Klientom lub pracownikom coś ciekawego z logo Twojej firmy? Jeśli tak, to mamy propozycję, która z pewnością trafi w Twój gust.

Mini miodek z etykietką w full color wraz z egzotyczną herbatką kwitnącą to wysublimowany pomysł na prezent. Niezależnie od tego, z jakiej branży jesteś – sprawdzi się on dla każdego.

Podaruj ten wyjątkowy gadżet świąteczny jako gwiazdkowy prezent!

W prezentowym opakowaniu świątecznym z okienkiem znajduje się wysokiej jakości słoiczek z miodem. Posiada on etykietę full color, na której możemy umieścić życzenia świąteczne, grafikę lub logo z nazwą Twojej marki. W pakiecie znajduje się także herbatka kwitnąca, która po umieszczeniu w gorącej wodzie z małej kulki zamienia się w piękny herbaciany kwiat. Nie znajdzie się osoba, której nie uraduje taki świąteczny gadżet.
Całość domyka eleganckie pudełeczko bożonarodzeniowe z okienkiem w kształcie choinki. Również na kartoniku możemy umieścić nazwę Twojego brandu lub logo.

Mindestauftragsgröße: 500 szt.
Die Daten werden gemäß der Datenschutzrichtlinie verarbeitet.
🗙
Andere in dieser Kategorie
  • Gebe(n Sie) Ihre (Deine) E-Mail-Adresse ein, um über die neuesten Sondernangebote und Rabatte auf dem Laufenden zu bleiben!