Kerze in einem geschlossenen Glas

Zapach unoszący się po całym domu… delikatny aromat wanilli lub obranych pomarańczy… czy to od razu nie kojarzy się z przyjemną atmosferą? Ależ oczywiście, że tak! Dlatego podaruj swoim klientom, bliskim lub współpracownikom elegancki prezent, który jednocześnie jest stylowym gadżetem reklamowym dla Twojej firmy. Sprezentuj im świeczkę w zamykanym słoiku – czyli hit ostatnich lat.
Świeczka w zamykanym słoiku to znakomity sposób, by na długo zachować jej zapach. Szczelne opakowanie powoduje, że produkt nie wietrzeje, a Twoi klienci przez wiele miesięcy mogą rozkoszować się świątecznym aromatem. Dostępna w naszej ofercie świeczka w słoiku nie posiada jednostkowego pudełka, ale znakowana jest za pomocą specjalnej etykiety. Można na niej umieścić życzenia, nazwę lub/i logo Twojej firmy. Dodatkowo stawiamy też na inne znakowanie – wstążki lub naklejki.

Świeczki w słoiku, która będzie znakomitym prezentem dla każdego to opcja, by podarować komuś nieco magii. Zapachy dostępne w naszej ofercie to m.in.:
– pierniczkowy;
– pomarańczowy;
– winilla;
– leśny.

Mindestauftragsgröße: 500 szt.
Die Daten werden gemäß der Datenschutzrichtlinie verarbeitet.
🗙
Andere in dieser Kategorie
  • Gebe(n Sie) Ihre (Deine) E-Mail-Adresse ein, um über die neuesten Sondernangebote und Rabatte auf dem Laufenden zu bleiben!