Honig + Nüsse in einer Packung mit Sichtfenster

Mamy smakowity pomysł na gwiazdkowy prezent. Co to takiego? To właśnie nasza wyjątkowa paczka gadżetowa w postaci elegancko opakowanego miodu, umieszczonego w jednym boksie z orzechami w opakowaniu z okienkiem.

Jadalne gwiazdkowe gadżety reklamowe to najlepszy pomysł na prezent!

We wspomnianym zestawie znajdziesz najwyższej jakości, w pełni naturalny miód umieszczony w eleganckim słoiczku. Umieszczamy na nim etykietę full color z gwiazdkowymi życzeniami, dowolną grafiką lub logo Twojej firmy. Ale to jeszcze nie wszystko. W boksie umieszczamy również pyszne orzechy, ukryte w uroczym, świątecznym opakowaniu z okienkiem. Podobnie jak w przypadku etykiety na miodku, tak i tutaj możemy na kartoniku nadrukować dowolny napis lub logo brandu. Oba te gadżety zamknięte są w eleganckim przeźroczystym kartoniku, otoczonym kokardką.
Podaruj swoim kontrahentom, pracownikom lub bliskim ten przepiękny zestaw upominkowy. To prezent świąteczny dla firm, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Mindestauftragsgröße: 500 szt.
Die Daten werden gemäß der Datenschutzrichtlinie verarbeitet.
🗙
Andere in dieser Kategorie
  • Gebe(n Sie) Ihre (Deine) E-Mail-Adresse ein, um über die neuesten Sondernangebote und Rabatte auf dem Laufenden zu bleiben!