Kontakt – Dinx gadżety reklamowe

Jeżeli potrzebujesz wyceny – napisz do Nas! Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz wizualizacje gadżetów. Każdego dnia, nieustannie poszerzamy swoje portfolio. Jeśli poszukujesz gadżetu, którego nie ma na naszej stronie, chętnie go dla Ciebie wyszukamy. Jeśli produkt, którego potrzebujesz jeszcze nie istnieje, możemy go dla Ciebie wyczarować. Napisz do nas i przekonaj się sam. Wspólnie ustalimy grupę docelową, formę gadżetu oraz budżet.

Dinx Group Sp z o.o.
Senatorska 6, 93-192 Łódź

kontakt@dinxgadzety.pl

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Magdalena Stręgiel
magdalena.stregiel@dinxgroup.pl
723 989 003

Joanna Klusek
joanna.klusek@dinxgroup.pl
723 989 004

Monika Bykowska
monika.bykowska@dinxgroup.pl
723 989 024

Sylwia Krzemińska – Mielczarek
sylwia.krzeminska@dinxgroup.pl
723 989 014

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Senatorska 6, 93-192. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych.
Wyrażam zgodę
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Dinx Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Można ją cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane przetwarzane będą w sposób wynikający z powyższych zgód jedynie do momentu ich wycofania przez osobę, której dane dotyczą.
Wyrażam zgodę