Ręcznik plażowy z opcją gry *LATO*

Minimalny nakład: 2000 sztuk

  • możliwość wykonania obustronnej grafiki full color
  • materiał- 100% bawełna
  • nadruk w formie gry (twister, chińczyk, kółko i krzyżyk)

Obok niektórych gadżetów reklamowych nie da się przejść obojętnie – i tak właśnie jest z ręcznikiem plażowym z opcją gry!

Jak to możliwe? Siedzenie kilka godzin na plaży niektórych nuży, ale nie wtedy, gdy wyjazdom towarzyszy nasz ręcznik plażowy! Jak już wcześniej wspominaliśmy posiada on opcję gry, dzięki czemu będzie rozrywką dla całej rodziny. Kojarzysz gry Twister, Chińczyk, a może Kółko i krzyżyk? Teraz mogą znajdować się na ręczniku! To dopiero gadżet, który wyróżnia się na tle innych, prawda?

Ręcznik plażowy świetnie sprawdza się jako klasyczny gadżet reklamowy, ale również jako prezent dla pracowników czy klientów. Przede wszystkim jest świetnym nośnikiem reklamowym, a przy tym jest użyteczny, dzięki czemu z pewnością nie trafi tylko na półkę w domu Twojego klienta!

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę, basen lub inne miejsce, gdzie sprawdzi się ręcznik… a wśród wielu leżących na ziemi ręczników wyróżnia się ten z logo Twojej firmy! Po prostu obok takiego modelu z opcją gry nikt nie przejdzie obojętnie, jednocześnie zauważając przyciągający wzrok nadruk, odnoszący się do Twoich produktów!
Nasze ręczniki plażowe z opcją gry to świetny produkt reklamowy, który sprawdzi się w przypadku każdej firmy!

Jeśli chcesz postawić na naprawdę unikalny gadżet – oto on! Nasze ręczniki plażowe z opcją gry:

  • Mają możliwość wykonania obustronnej grafiki w full kolorze!
  • Wykonane są ze 100% bawełny, dzięki czemu są miękkie, świetnie się prezentują i bardzo dobrze sprawują podczas prania
  • Posiadają nadruk w formie gry – do wyboru Twister, Chińczyk lub kółko i krzyżyk
  • Minimalny nakład– 2000 sztuk

Zaskocz swoich klientów wręczając im ręcznik plażowy z opcją gry! Będzie to doskonała niespodzianka nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych! Spraw, by logo Twojej firmy było widoczne!

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
11 / 12 / 2018

Dinxowe świece zapachowe- rozgrzewają atmosferę i tworzą klimat!

Aranżacja wnętrz to nie tylko disegnerskie meble czy praktyczny rozkład pomieszczeń. Ważną kwestię pełnią dodatki.. a na ich czele ŚWIECE ZAPACHOWE. Ozdobne świece znajdą swoje miejsce zarówno w mieszkaniach, jak i siedzibach firm. To kapitalny sposób na rozgrzanie atmosfery i…

14 / 11 / 2018

Nasze propozycję świąteczne to najlepsze gadżety- bezsprzecznie!

Okres okołoświąteczny wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Spraw, aby te pozytywne odczucia kojarzyły się z logo Twojej firmy. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kiedy myślimy o świętach przychodzą nam na myśl radosne chwile spędzone z rodziną, unoszący się zapach…

01 / 10 / 2018

Wzbudź zainteresowanie klientów – postaw na gadżety elektroniczne!

Poznaj gadżety elektroniczne, które zachwycą Twoich klientów. Chcesz, żeby Twoja firma kojarzyła się z postępem i nowoczesnością? Zamiast klasycznych gadżetów postaw na elektronikę reklamującą Twoją markę. Wyróżnisz się na tle innych firm. Dodatkowo wszystkie gadżety mogą mieć umieszczone logo lub…