Ręcznik plażowy z opcją gry *LATO*

Minimalny nakład: 2000 sztuk

  • możliwość wykonania obustronnej grafiki full color
  • materiał- 100% bawełna
  • nadruk w formie gry (twister, chińczyk, kółko i krzyżyk)

Obok niektórych gadżetów reklamowych nie da się przejść obojętnie – i tak właśnie jest z ręcznikiem plażowym z opcją gry!

Jak to możliwe? Siedzenie kilka godzin na plaży niektórych nuży, ale nie wtedy, gdy wyjazdom towarzyszy nasz ręcznik plażowy! Jak już wcześniej wspominaliśmy posiada on opcję gry, dzięki czemu będzie rozrywką dla całej rodziny. Kojarzysz gry Twister, Chińczyk, a może Kółko i krzyżyk? Teraz mogą znajdować się na ręczniku! To dopiero gadżet, który wyróżnia się na tle innych, prawda?

Ręcznik plażowy świetnie sprawdza się jako klasyczny gadżet reklamowy, ale również jako prezent dla pracowników czy klientów. Przede wszystkim jest świetnym nośnikiem reklamowym, a przy tym jest użyteczny, dzięki czemu z pewnością nie trafi tylko na półkę w domu Twojego klienta!

Wyobraź sobie zatłoczoną plażę, basen lub inne miejsce, gdzie sprawdzi się ręcznik… a wśród wielu leżących na ziemi ręczników wyróżnia się ten z logo Twojej firmy! Po prostu obok takiego modelu z opcją gry nikt nie przejdzie obojętnie, jednocześnie zauważając przyciągający wzrok nadruk, odnoszący się do Twoich produktów!
Nasze ręczniki plażowe z opcją gry to świetny produkt reklamowy, który sprawdzi się w przypadku każdej firmy!

Jeśli chcesz postawić na naprawdę unikalny gadżet – oto on! Nasze ręczniki plażowe z opcją gry:

  • Mają możliwość wykonania obustronnej grafiki w full kolorze!
  • Wykonane są ze 100% bawełny, dzięki czemu są miękkie, świetnie się prezentują i bardzo dobrze sprawują podczas prania
  • Posiadają nadruk w formie gry – do wyboru Twister, Chińczyk lub kółko i krzyżyk
  • Minimalny nakład– 2000 sztuk

Zaskocz swoich klientów wręczając im ręcznik plażowy z opcją gry! Będzie to doskonała niespodzianka nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych! Spraw, by logo Twojej firmy było widoczne!

POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
20 / 08 / 2018

Kończy się wolne, więc czas na gadżety szkolne!

Nie każdy uczeń cieszy się z powrotu do szkoły, lecz każdy będzie zachwycony praktycznymi gadżetami szkolnymi ! Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, czyli czas powrotu do szkoły. Każdy z nas przechodził ten trudny okres kiedy to trzeba pożegnać się z…

09 / 08 / 2018

Jak tworzą się gadżety reklamowe? Sprawdź jak wygląda to z punktu widzenia producenta gadżetów!

Coraz więcej firm zaczyna szukać wyjątkowych gadżetów reklamowych dla swojej marki. Wiadomo – do tej pory najczęściej wybieranymi promocyjnymi materiałami były długopisy, notesy i smycze. Teraz się od tego odchodzi! Firmy stawiają na propozycje jak najlepiej dopasowane do ich indywidualnych…

18 / 07 / 2018

Praktyczne gadżety dla miłośników czworonogów!

Relacja między psem a człowiekiem na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. W obecnych czasach, coraz częściej ludzie traktują swoje czworonogi jak przyjaciół, a nawet jak członków rodziny. Kupowanie wygodnych legowisk czy ślicznych misek to standard, a do dyspozycji mamy mnóstwo…