teczka na kartę pacjenta

Teczka na kartę pacjenta

TECZKA DO PRZECHOWYWANIA RECEPT I WYNIKÓW BADAŃ

Idealny sposób, by mieć wszystko pod ręką? Odpowiedź jest prosta – teczki z logo firmy do przechowywania dokumentów, zwłaszcza recept i wyników badań. Tym bardziej, że to znakomity gadżet reklamowy ze spersonalizowanym nadrukiem! Uporządkowane papiery schowane w plastikowej teczce sygnowanej nazwą Twojego produktu lub firmy to znakomity nośnik reklamowy. To bardzo praktyczny gadżet, a zarazem absolutnie nieszablonowy sposób na promocję marki. Który z klientów nie chciałby otrzymać teczki z przegródkami, opatrzonej logo Twojej firmy?

Zalet tego rodzaju gadżetu jest naprawdę wiele. Przede wszystkim teczka do przechowywania badań i recept jest bardzo funkcjonalna, albowiem pozwala na:

  • uporządkowanie dokumentów
  • maksymalną ochronę wszystkich papierów (wykonana jest z PCV, co zapewnia, że dokumenty nie zamokną, niezależnie od tego, czy wyleje się na nie woda, czy spadnie deszcz)
  • umieszczenie treści reklamowych Twojej firmy (zapewniamy pełną personalizację projektu nadruku w full color)

Teczki tego rodzaju znakomicie nadają się do przechowywania danych medycznych zarówno przez lekarzy oraz personel medyczny, jak i do schowania recept lub badań lekarskich bezpośrednio przez pacjentów. Teczka z logo Twojej firmy wykonana jest z najwyższą starannością – posiada szereg ozdobnych detali, które sprawiają, że znakomicie się prezentuje.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem, w tym wypadku teczki do przechowywania badań i recept z logo Twojej firmy, to w pełni spersonalizowane rzeczy, które zapewnią skuteczną promocję Twoich produktów lub usług.

 

POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
18 / 05 / 2018

Gadżety na lato- to Twój „must have”

Lato bez gadżetów? To raczej niemożliwe! Słońce, plaża, morska bryza… Nic więcej nie jest Ci potrzebne do szczęścia? Do momentu, w którym nie przekonasz się, jak kilka prostych gadżetów może zmienić wypoczynek w jeszcze większą przyjemność! Lato za pasem, więc…

08 / 05 / 2018

Gadżety na grilla- niech Twoje logo grilluje z nami!

Za oknem pojawiło się słońce, a wraz z nim- sezon grillowy. Ciepłe i słoneczne dni sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Spotkania ze znajomymi czy niedziela z rodziną, to dobra okazja, aby rozpalić grilla! Ale czy masz…

03 / 04 / 2018

Kibicuj razem z DINXAMI – gadżety piłkarskie :)

Gadżety piłkarskie Już za niespełna 3 miesiące staniemy się kibicami XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! Raz na cztery lata zdarza się taka impreza sportowa, która przykuwa uwagę całego świata. Kibicowanie przed telewizorem czy też na stadionie może być jeszcze…