teczka na kartę pacjenta

Teczka na kartę pacjenta

TECZKA DO PRZECHOWYWANIA RECEPT I WYNIKÓW BADAŃ

Idealny sposób, by mieć wszystko pod ręką? Odpowiedź jest prosta – teczki z logo firmy do przechowywania dokumentów, zwłaszcza recept i wyników badań. Tym bardziej, że to znakomity gadżet reklamowy ze spersonalizowanym nadrukiem! Uporządkowane papiery schowane w plastikowej teczce sygnowanej nazwą Twojego produktu lub firmy to znakomity nośnik reklamowy. To bardzo praktyczny gadżet, a zarazem absolutnie nieszablonowy sposób na promocję marki. Który z klientów nie chciałby otrzymać teczki z przegródkami, opatrzonej logo Twojej firmy?

Zalet tego rodzaju gadżetu jest naprawdę wiele. Przede wszystkim teczka do przechowywania badań i recept jest bardzo funkcjonalna, albowiem pozwala na:

  • uporządkowanie dokumentów
  • maksymalną ochronę wszystkich papierów (wykonana jest z PCV, co zapewnia, że dokumenty nie zamokną, niezależnie od tego, czy wyleje się na nie woda, czy spadnie deszcz)
  • umieszczenie treści reklamowych Twojej firmy (zapewniamy pełną personalizację projektu nadruku w full color)

Teczki tego rodzaju znakomicie nadają się do przechowywania danych medycznych zarówno przez lekarzy oraz personel medyczny, jak i do schowania recept lub badań lekarskich bezpośrednio przez pacjentów. Teczka z logo Twojej firmy wykonana jest z najwyższą starannością – posiada szereg ozdobnych detali, które sprawiają, że znakomicie się prezentuje.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem, w tym wypadku teczki do przechowywania badań i recept z logo Twojej firmy, to w pełni spersonalizowane rzeczy, które zapewnią skuteczną promocję Twoich produktów lub usług.

 

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
11 / 12 / 2018

Dinxowe świece zapachowe- rozgrzewają atmosferę i tworzą klimat!

Aranżacja wnętrz to nie tylko disegnerskie meble czy praktyczny rozkład pomieszczeń. Ważną kwestię pełnią dodatki.. a na ich czele ŚWIECE ZAPACHOWE. Ozdobne świece znajdą swoje miejsce zarówno w mieszkaniach, jak i siedzibach firm. To kapitalny sposób na rozgrzanie atmosfery i…

14 / 11 / 2018

Nasze propozycję świąteczne to najlepsze gadżety- bezsprzecznie!

Okres okołoświąteczny wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Spraw, aby te pozytywne odczucia kojarzyły się z logo Twojej firmy. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Kiedy myślimy o świętach przychodzą nam na myśl radosne chwile spędzone z rodziną, unoszący się zapach…

01 / 10 / 2018

Wzbudź zainteresowanie klientów – postaw na gadżety elektroniczne!

Poznaj gadżety elektroniczne, które zachwycą Twoich klientów. Chcesz, żeby Twoja firma kojarzyła się z postępem i nowoczesnością? Zamiast klasycznych gadżetów postaw na elektronikę reklamującą Twoją markę. Wyróżnisz się na tle innych firm. Dodatkowo wszystkie gadżety mogą mieć umieszczone logo lub…