teczka na kartę pacjenta

Teczka na kartę pacjenta

TECZKA DO PRZECHOWYWANIA RECEPT I WYNIKÓW BADAŃ

Idealny sposób, by mieć wszystko pod ręką? Odpowiedź jest prosta – teczki z logo firmy do przechowywania dokumentów, zwłaszcza recept i wyników badań. Tym bardziej, że to znakomity gadżet reklamowy ze spersonalizowanym nadrukiem! Uporządkowane papiery schowane w plastikowej teczce sygnowanej nazwą Twojego produktu lub firmy to znakomity nośnik reklamowy. To bardzo praktyczny gadżet, a zarazem absolutnie nieszablonowy sposób na promocję marki. Który z klientów nie chciałby otrzymać teczki z przegródkami, opatrzonej logo Twojej firmy?

Zalet tego rodzaju gadżetu jest naprawdę wiele. Przede wszystkim teczka do przechowywania badań i recept jest bardzo funkcjonalna, albowiem pozwala na:

  • uporządkowanie dokumentów
  • maksymalną ochronę wszystkich papierów (wykonana jest z PCV, co zapewnia, że dokumenty nie zamokną, niezależnie od tego, czy wyleje się na nie woda, czy spadnie deszcz)
  • umieszczenie treści reklamowych Twojej firmy (zapewniamy pełną personalizację projektu nadruku w full color)

Teczki tego rodzaju znakomicie nadają się do przechowywania danych medycznych zarówno przez lekarzy oraz personel medyczny, jak i do schowania recept lub badań lekarskich bezpośrednio przez pacjentów. Teczka z logo Twojej firmy wykonana jest z najwyższą starannością – posiada szereg ozdobnych detali, które sprawiają, że znakomicie się prezentuje.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem, w tym wypadku teczki do przechowywania badań i recept z logo Twojej firmy, to w pełni spersonalizowane rzeczy, które zapewnią skuteczną promocję Twoich produktów lub usług.

 

POZOSTAŁE W TEJ KATEGORII
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
20 / 08 / 2018

Kończy się wolne, więc czas na gadżety szkolne!

Nie każdy uczeń cieszy się z powrotu do szkoły, lecz każdy będzie zachwycony praktycznymi gadżetami szkolnymi ! Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, czyli czas powrotu do szkoły. Każdy z nas przechodził ten trudny okres kiedy to trzeba pożegnać się z…

09 / 08 / 2018

Jak tworzą się gadżety reklamowe? Sprawdź jak wygląda to z punktu widzenia producenta gadżetów!

Coraz więcej firm zaczyna szukać wyjątkowych gadżetów reklamowych dla swojej marki. Wiadomo – do tej pory najczęściej wybieranymi promocyjnymi materiałami były długopisy, notesy i smycze. Teraz się od tego odchodzi! Firmy stawiają na propozycje jak najlepiej dopasowane do ich indywidualnych…

18 / 07 / 2018

Praktyczne gadżety dla miłośników czworonogów!

Relacja między psem a człowiekiem na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. W obecnych czasach, coraz częściej ludzie traktują swoje czworonogi jak przyjaciół, a nawet jak członków rodziny. Kupowanie wygodnych legowisk czy ślicznych misek to standard, a do dyspozycji mamy mnóstwo…